Αρχή Ενημέρωση Αγγελίες Προσφορά εργασίας Αγγελία: Θέση εργασίας για Μηχανολόγο Μηχανικό, 23-11-2016

Αγγελία: Θέση εργασίας για Μηχανολόγο Μηχανικό, 23-11-2016

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και περισσότερο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς Ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση:

Back Office Engineer

Κωδ. ME-16

Με έδρα την Ευκαρπία Θεσσαλονίκης

Περιγραφή θέσης:

Τεχνική υποστήριξη πελατών (κατασκευαστών, εμπόρων, ιδιωτών) μέσω χρήσης ειδικών υπολογιστικών προγραμμάτων και σχεδιαστικών πακέτων. Υποστήριξη θυγατρικών εταιριών σε τεχνικά θέματα.

Η θέση αναφέρεται στον Προϊστάμενο Back Office.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ  / ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση AutoCAD
  • Άριστη γνώση Τούρκικων
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερές Αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Μεταβλητές Αποδοχές σύμφωνα με το Σύστημα Διοίκησης Απόδοσης
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών πατήστε στο hr@alumil.com

ή στο site www.alumil.com

Εγγραφείτε στη λίστα για να λαμβάνετε ενημερωτικό υλικό
Ακολουθήστε μας

facebook.png twitter.png rss_feed.png